دربارۀ جلسات، زمان و مکان برگزاری

جریان عدالتخواهی که در سال ۱۳۸۴ با رای مردم، اداره کشور را در دست گرفت، هرچند از لحاظ عملی و اجرایی، موفقیتهای چشمگیری داشت، ولی به دلایل مختلف، این موفقیت‌ها تبیین نشدند و به همراه آن‌ها و در توجیه آن‌ها، محتوای تئوریک چندانی برای اقناع افکار عمومی و یا نخبگان تولید نشد. گرچه به نظر می‌آید شاید تلاش برای گفتمان‌سازی و تولید محتوا در این حوزه قدری دیر شده باشد ولی این‌گونه نیست که به خاطر کوتاهی‌هائی که تاکنون صورت گرفته است، از این به بعد هم منفعل بود و تلاش در این حوزه را آغاز نکرد.

از این رو به همت جمع معدودی از جوانان عدالت‌خواه و آرمان‌گرای علاقه مند به انقلاب اسلامی جلساتی در جهت تبیین گفتمان «عدالت، معنویت و پیشرفت» برگزار می شود.

ان شاءالله در این جلسات قرار است از حضور اساتید مختلفی بهره ببریم و در اولین دوره این جلسات تا چند هفته از درسگفتارهای دکتر «عبدالرضا داوری» استفاده کردیم که گفتمان «عدالت و پیشرفت» را تببین کردند.

جلسات آینده در عرصۀ «عدالت و معنویت»، متعاقباً اعلام خواهد شد. باشد که در عرصۀ دین و دنیا، راه اسلام عزیز را در پیش بگیریم و آن‌گونه باشیم که حضرت حق از یک انسان مؤمن انتظار دارد.

1 دیدگاه در “دربارۀ جلسات، زمان و مکان برگزاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *